На офіційній сторінці нардепа у Фейсбуці з'явилося звернення Парасюка, який закликав виходити людей на затрашнію акцію біля Верховної ради.

"Теперішню виборчу систему придумали за часів Януковича. Дуже шкода, що на сьогоднішній день Президент і правляча коаліція хочуть її зберегти, щоб маніпулювати нашими голосами, щоб обмежити доступ до влади", – позафракційний нардеп-мажоритарник Володимир Парасюк закликає громадян долучитися до акції з вимогою проведення виборчої реформи. Виходь на Всеукраїнська акція за виборчу реформу біля Верховної ради 6 вересня о 9-30!, – йдеться у повідомленні.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

Додамо, що в описі до акції зазначається: 6 вересня о 9:30 на площі Конституції в Києві відбудеться багатотисячна акція на підтримку виборчої реформи. 

Вимога єдина – невідкладно провести виборчу реформу!

Верховна Рада України, зокрема фракції коаліції Блок Петра Порошенка Солідарність та Народний фронт, повинні виконати свою обіцянку – скасувати виборчий закон Януковича та ухвалити новий Виборчий кодекс, що передбачає проведення парламентських виборів за пропорційною системою з відкритими регіональними списками.

Чинні виборчі правила – корінь політичної, а отже й усієї високопосадової корупції в Україні. А напередодні Парасюк зробив гучну заяву в ефірі одного з телеканалів.

Ніякі "слова" в Конституції України не збережуть територіальну цілісність нашої держави. 

"Президент повинен розуміти, що за політичними заявами повинні бути реальні дії. Обіцянки і декларативні речі в Україні вже не працюють. Люди добре розуміють, що країна в принизливому економічному становищі, що війна триває, ціни на комунальні послуги зростають, зарплати низькі, а еміграція з України величезна.", – підкреслив депутат і нагадав, що в українського президента Петра Порошенка залишилося два-три місяці на результат.

Також Парасюк заявив, що з такою імітованої боротьбою з корупцією і імітованими економічними реформами "в ЄС і НАТО не беруть".

На думку депутата, якщо питання про євроатлантичну інтеграцію України винести на референдум, люди виберуть "проєвропейський, а не проросійський напрямок" – "тому що всі хочуть їздити по рівних дорогах, отримувати високу пенсію, і їм не потрібна та розруха, що в Росії".

"Перед виборами кожен як хоче, так і крутить Конституцію. Порошенко вже не знає, з якого боку підійти. Він думає, що на порожньому популізмі знайде довіру людей і військовослужбовців. Є реальні кроки: якщо ти сказав про НАТО, приведи НАТО в Україні. А декларативні речі нікому не потрібні ", – закінчив він.