Міністерство оборони невизнаної “Нагірно-Карабської Республіки” у понеділок, 28 вересня, оприлюднило імена ще 15 військових, загиблих в результаті боїв з азербайджанської армією. Напередодні відомство опублікувало імена 16 загиблих, тобто всього за час боїв “НКР” втратила 31 військового.

Про це повідомляє “Страна”.

Так, наприклад Міністерство оборони Азербайджану заявило, що ЗС Вірменії втратили понад 550 осіб убитими і пораненими. Про це передає телеграм-канал Супутник Азербайджану.

Азербайджан о потерях ВС Армении

У міністерстві оборони Вірменії, в свою чергу, оголосила про загибель близько 200 азербаджанськіх військових, а також про знищення чотирьох вертольотів, 27 безпілотників, 33 танків і БМП противника. У той же час Єреван також спростував інформацію про загибель своїх 550 військових. Дані про втрати як азербайджанських, так і Вірменська військових не можна підтвердити з незалежних джерел.

Крім цього згідно розвідданими, ВС Вірменії втратили 22 танка і іншої бронетехніки, 15 ЗРК “Оса”, 18 безпілотників, 8 артилерійських установок. Крім того, на різних напрямках фронту були знищені три склади противника з боєприпасами.

У боях в напрямку села Талиш був ліквідований командир десантного полку противника підполковник Лернік Бабаян, його підрозділ понесло важкі втрати.

“Заяви офіційних осіб міністерства оборони Вірменії про втрати в рядах Азербайджанської армії не відповідають дійсності і не відображають реальності”, – йдеться в заяві Міноборони Азербайджану.

Оборонне відомство Азербайджану повідомляє, що подібні заяви вірменської сторони робляться з метою хоч трохи знизити рівень паніки серед вірменського населення і хаосу в армії.

Вірменська сторона в свою чергу теж видає офіційні повідомлення про успіхи своєї армії. Прес-секретар Міноборони Вірменії Шушан Степанян заявила в мережі, що армія Карабаху захопила 11 одиниць бронетехніки з боєкомплектом.

“В результаті контратаки підрозділів Армії оборони Карабаху захоплено 11 одиниць бронетехніки противника з бойовим оснащенням, в тому числі БМП-3”, – йдеться в повідомленні.

За даними міністерства оборони Азербайджану, в понеділок, 28 вересня, вранці вірменські збройні сили почали обстріл міста Тертер. У свою чергу в Міноборони Вірменії вранці в понеділок заявили про продовження боїв. Зокрема, за словами представника відомства Арцруни Ованнісяна, збройні сили Азербайджану застосували реактивні системи заплопового вогню “Смерч”.

Армения о потерях Азербайджана

Нагадаємо, що вранці 27 вересня міноборони Азербайджану заявило про початок контрнаступальноі операції на лінії зіткнення з Вірменією. Президент Азербайджану заявив, що операція є відповіддю на вірменські артобстріли, в результаті яких загинули азербайджанські громадяни. Згодом Азербайджан оголосив про введення в країні воєнного стану, а в окремих районах і містах комендантської години. Влада Вірменії і невизнаної “Нагірно-Карабахської Республіки” також оголосили про введення воєнного стану та мобілізації.