Війська Російської Федерації, залучені до війни проти України, привезли з собою на територію Української держави крематорії.

Про це Президент України Володимир Зеленський розповів на зустрічі з представниками іноземних ЗМІ.

Ви знаєте, що вони (військовослужбовці РФ – ред.) з собою крематорії привезли? Просто з собою привезли крематорії . Тобто вони (керівництво Росії – ред.) не збираються показувати сім‘ям, матерям, що їхні діти тут загинули, що їх вбили, що вони прийшли в Україну вбивати нас, а ми боронимо себе, свою свободу, домівки, тому вони вмирають… Ці хлопці несуть ці крематорії. Вони розуміють, що несуть щось для себе. Це жах просто. Я не розумію. Це акти геноциду і нацизму, – сказав глава Української держави.

Він наголосив, що українці не хочуть вбивати російських військових. Зеленський підкреслив, що Збройні Сили України та українські лікарі демонструють людяність, коли рятують полонених військовослужбовців РФ від поранень.

Як повідомлялося, загальні бойові втрати противника з 24 лютого до 3 березня становлять близько 9000 військових.

Також серед ворожих втрат: танки ‒ 217, ББМ ‒ 90, артилерійські системи – 90, РСЗВ – 42, засоби ППО – 11, літаки – 30 (інформація уточнюється), гелікоптери – 31 (інформація уточнюється), автомобільна техніка – 374, легкі швидкісні катери – 2, цистерни з ППМ – 60, БПЛА оперативно-тактичного рівня – 3.