Російські солдати перестають довіряти своїм командирам і готуються до бунтів. Про це йдеться у нових телефонних розмовах загарбників, які вдалося перехопити СБУ.
“Вони стоять, їх обстрілюють, а командир полку такий: “Не відступати!” А сам він десь на дивані сидить там, випиває, напевно…» – розповідає батькові окупант, який разом зі своїм підрозділом намагається вижити на Харківщині.
Обурений чоловік радить синові не ризикувати життям, а йти у відмову, а після, помститися командирам за таке відношення.
Бо, хоч і запізно, але до нього дійшло, що «красиві, сильні, потужні командири – лише у телевізорі».
Та ЗСУ подбає, щоб у окупантів не лишилося ні командирів, ні солдатів.
Нагадаємо, цивільний персонал збройних сил рф скаржиться на низькі зарплати та масово звільняється через відсутність відповідного фінансового забезпечення.
Про це йдеться в листі профспілкової організації цивільного персоналу зс рф Сибірського регіону до голови уряду рф Михайла Мішустіна, який отримала українська розвідка.
Співробітники нарікають на вкрай низьку оплату праці, і йдеться, що протягом значного часу індексація взагалі не проводилася. Автори листа стверджують, що «процес зниження укомплектованості військових частин та установ цивільним персоналом має стійкий характер». Через це відбувається масове звільнення кваліфікованих співробітників.
У розвідці зазначають, що це вже не перше звернення профспілок рф щодо негативних наслідків міжнародних санкцій для російського військово-промислового комплексу.
Як зауважує розвідка, офіційно профспілка підтримує російське вторгнення в Україну, влаштовуючи пропагандистські заходи. А втім, «не помічає» взаємозв’язку між введеними санкціями та неспроможністю бюджету окупантів фінансувати їхню роботу.
Попри суттєве збільшення Росією витрат на армію та модернізацію озброєння, вона не змогла здобути переваги над Україною та перетворити чисельність озброєння собі на користь.
Як повідомляє розвідка Великої Британії, з 2005 по 2018 рік оборонний бюджет Росії збільшився приблизно вдвічі. Основний акцент було зроблено на модернізації низки повітряних, наземних і морських засобів.
За даними Міноборони Британії, після вторгнення в Україну російська армія стала значно слабшою як матеріально, так і концептуально. Відновлення ускладняється санкціями. Це матиме тривалий вплив на здатність Росії розгортати військову силу.