Відносно дезертирів із зони АТО було заведено 16 тис. Кримінальних виробництв.

Відповідну заяву зробив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос в ефірі каналу "112 Україна", передає Корупція Інфо

"Ми розслідували 16 тис. Кримінальних справ стосовно дезертирів, які залишили зону антитерористичної операції. Значна частина з них була зі зброєю. Розслідували і оголосили в розшук. Органи МВС за рік знайшли не більше тисячі", – підкреслив він.

За його словами, процес саботують судді."Кримінальні справи, які автоматично реєструються. Ми розслідували 75% від кількості зареєстрованих. Але невідворотність покарання настає українським судом. Наведу приклад. Нехай судді на мене ображаються. За хабарі при розкраданні тилового забезпечення начальник департаменту прикордонної служби торік затримано" на гарячому " . Розслідувано справа, в серпні направлено до суду. Торік начальник тилу, начальник департаменту генерал-майор також затримано на хабарі. Розслідувала це військова прокуратура, і у вересні минулого року справа відправлена ​​до суду. Вслухайтеся, за рік суд збирався 12 разів, по другому затриманому – 8 разів. Прокурор приходить і переносить через відпустку влітку, і немає інструменту це змінити. Можна писати до Вищої ради юстиції, Кваліфікаційної комісії на цього суддю, нічого не змінюється – треба міняти трійку суддів ", – додав Матіос.