У моїй родині завжди шанобливо ставилися до хліба, згадуючи родичів, померлих під час голодування. Як можна не любити хліб або відмовлятися від нього? Звикли їсти з різними стравами ароматні шматочки, звикли робити бутерброди. Одна прикрість — магазинний хліб останнім часом став зовсім іншим за смаком, швидко псується, зовсім не той запах. – повідомляє Корупція.Інфо

Виявляється, термофільні дріжджі, які зараз використовують в хлібопеченні, здатні впливати на якість хліба і шкодять здоров'ю людини! Завдяки цим дріжджам тісто підходить за годину, а коли хліб готували на дріжджах з хмелю і він підходив близько доби!


До того ж зараз надзвичайно поширені грибкові захворювання. Майже всі хворіють ними: 80 % дорослого населення і 95 % дітей. Причому аптечними засобами ці хвороби не завжди можна вилікувати, або ж ліки дають короткочасний ефект. Мікоз шкіри стоп і нігтів, грибок слизових — ну хто не чув про таке зараз?Шкодf дріжджів

Дуже складно відмовитися від купленого хліба, але є вагомі причини вчинити так. Це — мертва їжа. Дріжджі, які ми споживаємо разом з хлібом, потрапляють у капсули із клейковини. Вивільняються з цих капсул вони в кишечнику, починають там розмножуватися і порушувати мікрофлору, подразнювати слизову. Також дріжджі паразитують у крові, споживаючи вітаміни і мікроелементи!

Дріжджі поселяються в кишечнику, і їх виділення вбивають корисну міклофлору, необхідну для його нормального функціонування. У результаті порушуються процеси травлення, всмоктування корисних речовин. Імунітет стає слабким, порушується обмін речовин, людина різко набирає вагу!

Варто навчитися пекти домашній хліб або купувати бездріжджовий. Як тільки ти припиниш є покупної дріжджовий хліб, ти помітиш позитивні зміни у своєму організмі. Покращиться стан шкіри і волосся, налагодиться травлення, відразу ж зникне парочка зайвих кілограмів!