Головні новини України
Подобається

Викликали “швидку”: Зайцевій прямо у суді стало зле

09/10/2018     Автор: Катерина Гук
Викликали “швидку”: Зайцевій прямо у суді стало зле

Обвинуваченій у справі про аварію з 6 загиблими в центрі Харкова Олені Зайцевій стало зле у залі суду 9 жовтня.

Конвоїри вивели її із заскленого "акваріума", працівники суду оголосили перерву, а потім викликали "швидку".

До цього захист обох учасників ДТП подав клопотання про додаткові експертизи. Сергій Перепелиця, який представляє інтереси водія Volkswagen Touareg Геннадія Дронова, вимагає залучити до розгляду фахівців із Одеси. На думку адвоката, необхідна комплексна експертиза, яка визначить межі перехрестя, середню швидкість Lexus, а також відстань, подолану автомобілями, і момент порушення ними правил.

Захист Зайцевої, у свою чергу, просить фахівців із Києва проаналізувати ситуацію перед аварією. На думку Євгена Мельниченко, в експертизі не було враховане гальмування Lexus. Адвокат також вважає, що експерти повинні дати відповіді, чи могла водій Lexus зупинитися, коли загорілся жовтий сигнал, і чи були у неї шанси безпечно перетнути перехрестя, якби Дронов не порушив правила дорожнього руху. Суд задовольнив це клопотання.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Крім того, представник підсудної Юлія Козир пропонує долучити до справи медичну документацію про хронічні захворювання Олени Зайцевої, а також свідоцтва про перерахування її матір'ю 600 тис. грн сім'ям загиблих і постраждалих. На думку юриста, суд повинен врахувати дані про те, що "Дронов любить динамічну їзду".

Суд оголосив перерву до 14:00 16 жовтня.