Лікар київського пологового будинку на Червоному Хуторі Олександр Курган халатно прийняв пологи у однієї з пацієнток, а після ще й наполегливо вимагав з неї гроші, передає Корупція.Інфо

Про кричущий випадок розповіла помічниця, яка вела пологи.

"З таким нахабством я ще не стикалася. Жінка приїхала на 40 тижні з направленням від лікаря з приводу поганого КТГ. При цьому лікар брала мазок і заодно подивилася шийку матки. Сказала, що шийка прекрасна, зріла, але дитина дуже високо. Після огляду почалися невеликі виділення. У пологовому будинку на приймальному приймає лікар Курган Олександр Іванович насамперед запитав, з ким вона домовлялася на пологи і, коли жінка сказала, що буде народжувати на черговій бригаді, він відповів, що означає він буде вести її пологи ", – повідомила Лариса Чепрасова.

Популярне: Савченко не пройшла перевірку на детекторі брехні: Що тепер чекає нардепа

Також вона розповіла, що лікар не звертав ніякої уваги на прохання породіллі.

"Після вагінального огляду він сказав, що у неї вже відкрита шийка матки на 3 см, і він її відправляє в родзал і те, що у жінки немає сутичок – це тому, що вона так легко їх переносить. У пологовому залі через годину на огляді розкрив плодовий міхур, незважаючи на те, що жінка просила не розкривати (він розповів про плоский плодовий міхур) ", – продовжила вона.

Чепрасова додала, що всі сумнівні дії лікар подав, як допомога породіллі.

"Матка періодично приходила в тонус, але без додаткових відчуттів. Потім на огляді лікар сказав, що ті ж 5 см і потрібно робити но-шпу, щоб розслабити шийку. Після нош-пи (думаю з окситоцином) пішли сильні і хворобливі сутички. Ще через 3 години знеболив наркотичним анальгетиком, що викликало і помірну брадикардію і після пологів сонну мляву дівчинку. Весь цей час лікар прекрасно "розводив" – я так тобі допомагаю, я такий прекрасний … "- розповіла вона.

У підсумку, дівчинка з'явилася на світ з великою кефалогематомою і млявим смоктальним рефлексом. Також Чепрасова додала, що крововтрата у її клієнтки була значно більше, ніж належить.

Відразу після пологів лікар нібито покликав Чепрасова в ординаторську і почав відкрито вимагати гроші.

"Я йому розповіла, що він неправий, що викликав пологи у жінки, яка не народжувала і що всі ці ускладнення – наслідок його жадібності і абсолютно неетичної поведінки. Коли жінку переводили в палату, він просто стояв над чоловіком, поки йому не дали хоч скільки-то грошей ", – уклала вона.

Чепрасова намір скаржитися на лікаря і домагатися покарання для нього. У мережі її масово підтримують.