Німецьке товариство ендокринології попередило про небезпеку регулярного застосування ібупрофену для чоловічого здоров'я. Представник Товариства Хельмут Шатц послався на останні дані дослідження, передає Корупція.Інфо

В рамках експерименту чоловіки з групи загальною кількістю 31 у віці від 18 до 35 років брали ібупрофен двічі в день в дозі 600 мг протягом 6 тижнів. Половина учасників отримувала плацебо.

Популярне: «Залишила свого сина, рідних, а після смерті чоловіка …»: Що приховує найвідоміший волонтер і депутат Тетяна Ричкова

В результаті експерименту у брали ібупрофен чоловіків розвинулося стан компенсованого гипогонадизма, який зазвичай зустрічається у літніх чоловіків і пов'язаний з фізіологічними порушеннями. При цьому препарат блокує вироблення тестостерону, а у відповідь на це гіпофіз виділяє більше лютенизирующего гормону (через 2 тижні збільшився на 23%, а через 44 дня – на 33%).

Компенсація привела до стабілізації рівня тестостерону в крові. У другому експерименті досліджувалися клітини яєчок від біопсії пацієнтів з раком простати. І в цьому випадку через ібупрофену виділення тестостерону знизилося на 40%.