Депутат Чернігівської міської ради Світлана Живенко була змушена усунути недостовірні відомості в декларації. 

Це сталося внаслідок розгляду Генеральною прокуратурою України  інформації, наданої Всеукраїнським рухом проти політичної корупції "Під контролем", повідомляє Корупція. Інфо

Активісти виявили, що Живенко С.В. у декларації за 2015 не внесла дані про своє підприємство з часткою володіння 100 %, – ТОВ «СВ Надійний партнер» (№37750657), яке працює в сфері будівництва житлових і нежитлових будівель.

За дорученням ГПУ Головне управління ДФС у Чернігівській області перевірило достовірність відомостей в  інформаційній довідці та забов’язало Живенко С.В. подати уточнювальну декларацію.

Рух «Під контролем» продовжує співпрацювати з ГПУ та надавати нову  інформацію щодо виявлених фактів корупції.

 Довідка: частина 1 ст. 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»: Суб’єкти декларування зобов'язані щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік. 

Відповідальність регламентує  ч. 4 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення. «Подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» передбачає штраф від 1000 до 2500 нмдг.