Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко розкритикувала Миколи Швидкого, який сьогодні назвав прапор України «бандерівським», повідомляє Корупція Інфо

Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

— Я гостро засуджую сьогоднішні висловлювання депутата Миколаївської обласної ради Миколи Швидкого. Неприпустимо, щоб у депутатському корпусі людина, обраний українцями, мешканцями Миколаєва зневажливо ставився до Національної символіки, — пише Вікторія Москаленко.

Також, вона звернулася до правоохоронних органів з проханням об'єктивно оцінити поведінку депутата і винести відповідне рішення.

— Я звертаюся до керівників правоохоронних органів з проханням дати об'єктивну оцінку таким діям депутата Швидкого. Відповідно повинна відреагувати і профільна комісія обласної ради. Я не допущу, щоб у депутатському корпусі, який був обраний після Революції Гідності лунали презирливі, антидержавні висловлювання. Сьогоднішнім поведінкою цей чоловік зганьбив рідну Березнеговатщину, Миколаївську область. Ми будемо діяти в правовому полі, але я переконана—цій людині-не місце в обласній раді! — додала Москаленко.