У випадку дівчинки важлива навіть найменша фінансова пожертва

Після вдалих зборів коштів для порятунку кількох українських дітей зі СМА, яким небайдужі люди збирали суми у понад 64 мільйони гривень на кожного на лікування, у батьків, які також виховують дітей з таким діагнозом, з’являється надія на порятунок власних малюків і вони благають допомогти здійснити диво, і зібрати і для їхньої крихітки величезну суму. Та, на щастя, у випадку Вікторії Палюги сума вже значно менша.

Спінальна м’язова атрофія – генетичне захворювання, яке руйнує рухові нейрони спинного мозку, швидко позбавляючи дитину здатності рухатися, ковтати і зрештою – дихати. Хвороба проявилась у Віки у віці 8 місяців, батьки зауважили, що донечка перестала підіймати ніжки. За тиждень дитина втратила здатність сідати.

«Звернулися до лікарів, які порадили пройти реабілітацію, але після неї стало тільки гірше – дитина перестала сидіти. Тож нам запропонували здати генетичний аналіз на СМА в клініку у Сан-Франциско і отримали позитивний результат… але до того часу дитина перестала тримати голову», – з жахом пригадує мама Віки.

Зараз дівчинку слухаються лише її долоньки. Хвороба і продовжує прогресувати.

А єдине лікування у світі, яке це може зупинити – це найдорожчий укол, який навіть внесений до Книги рекордів світу через свою вартість і вколоти його потрібно до двох років.

«Ми стикаємось із найбільшим випробуванням, яке можуть прийняти батьки. Ми повинні перевершити час, що минає, отримати немислиму суму грошей і дати шанс нашій дитині. Зараз або ніколи…», – розповідає мама дівчинки.

Та у випадку Вікторії сталося вже одне диво, одна із клінік США зробила знижку на укол і їм потрібно зібрати вже аж на 10 мільйонів гривень менше.

До того ж, за час, поки був оголошений збір, родині вдалося зібрати понад 12 мільйонів гривень, тож для порятунку дитячого життя потрібно зібрати менше 43 мільйонів гривень. Якщо цю суму поділити на всіх українців, то виходить, що пожертва навіть в одну гривню дає можливість зібрати здавалося б непосильну суму.

Тому батьки закликають пожертвувати навіть найменшу суму, адже навіть вона може стати вирішальною у життя крихітки.

Реквізити для допомоги:

Приватбанк 4731 2196 1475 0994 Полюга Назар (тато)

Monobank: 5375411404612058 Коцовська Мар’яна (мама)

USD

IBAN UA973052990000026201899325378

SWIFT CODE/BIC: PBANUA2X

POLIUHA NAZAR

EUR

IBAN: UA553052990000026207899325639

SWIFT CODE/BIC: PBANUA2X

POLIUHA NAZAR

Більше інформації і реквізитів https://www.facebook.com/SaveVictoriaTogether