Ріелтори вважають, що Садовому вдалося купити житло на дуже вигідних умовах

Про це пише Depo.Львів із посиланням на "Фотографії старого Львова".

Мандрівка елітним районом Львова, так званою "професорською колонією" привела нас до будинку на вул. Стрілецькій, 1, що неподалік від Шевченківського гаю.

 

Вілла на вулиці Стрілецькій, або де живе львівський мер - фото 1


Загальна площа цього будинку складає 695 кв. м, а житлова площа становить 234 кв. м. Будинок має 3 поверхи: перший цокольний поверх (розміщений гараж на 2 авто та господарські приміщення), на другому та третьому – житлові приміщення. Кухня має вихід на терасу. На горищі також обладнана кімната.

 

Вілла на вулиці Стрілецькій, або де живе львівський мер - фото 2


Мешканцями цього будинку є мер міста Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною Кіт-Садовою, їхні п'ятеро дітей, а також батьки Катерини. Що ж, загалом тут проживає 9 людей.

 

Вілла на вулиці Стрілецькій, або де живе львівський мер - фото 3


При вході в маєток цілодобово пильнують працівники міліції. Хоча раніше на запитання, чи будинок буде охоронятись, Садовий відповідав: "Яка охорона? Від кого охороняти? Та я вас прошу, це все умовні речі", але, мабуть, після обстрілів будинку з протитанкового гранатомета, погляди на охорону в мера Львова змінилися. Хоча чим допоможе міліціонер від гранатомета – важко сказати. Під час одного з обстрілів будку в якому знаходилися міліціонери відкинуло на кілька метрів.

Стіни у будові дуже товсті – 51 сантиметр., це при тому, що норма – 38 сантиметрів. Можливо, це і допомогло будинку вистояти від минулорічних обстрілів. Садовий раніше розповідав, що вже відремонтував будинок після пошкоджень, але не уточнив скільки йому це коштувало. Додав, що все зробили "по гарантії" за мінімальні гроші.

 

Вілла на вулиці Стрілецькій, або де живе львівський мер - фото 4


Нагадаємо, до цього часу родина мера Львова мешкала у квартирі на вул. Рудницького, на шостому поверсі без ліфту. Саме відсутність ліфту, зі слів Андрія Садовогоі стала причиною придбання власного будинку.

 

Вілла на вулиці Стрілецькій, або де живе львівський мер - фото 5

Раніше з будинків, розташованих на цій ділянці, відселили щонайменше три сім'ї, яким надали квартири в інших районах міста.

Гроші на купівлю будинку знайшли за рахунок того, що Катерина Кіт-Садова продала частину акцій ПрАТ "ТРК "Люкс" за майже 400 тисяч доларів США з метою купівлі будинку.

Згідно умов договору купівлі-продажу Садовий віддав взамін квартиру на вул. Рудницького, яку оцінили (в 2013 році) в 1,396 млн гривень, а також доплатив 2,5 млн гривень, з тих 3 млн гривень, які виручила дружина від продажу 3% акцій ТРК "Люкс". З трьох мільйонів прибутку державі треба  було заплатити чимало податків – 450 тис. гривень.

Ріелтори до яких звернулося Depo.Львів повідомили, що Садовому вдалося купити будинок на дивовижно вигідних умовах: 5,6 тис. гривень за метр квадратний. "Це дуже вигідна ціна, на ринку таких пропозицій у цьому районі не було. Тут ціни в той час, як він купував, стартували з 10 тис. гривень за метр", – повідомили в одному з агентств. Тобто реальна ціна будинку за цінами 2013 року мала би становити 6,8 млн гривень (850 тис. доларів США).

Також вдалося дізнатися, що Садовий купив будинок у свого колишнього бізнес-партнера по "Галицьким інвестиціям" Романа Юськіва.