У квартирі в центрі міста Миколаїв, що на Львівщині, імовірно від отруєння чадним газом померли двоє людей. Ще двох дітей у вкрай важкому стані госпіталізували. Їх врятували сусіди, які виламали двері до квартири та упродовж 15-ти хвилин до приїзду швидкої робили дітям штучне дихання, передає Корупція.Інфо


У квартирі на момент трагедії перебували троє дітлахів із дідусем та прабабусею.

Двері до тієї квартири виглядають, наче після злому. Сусіди пригадують: мама постраждалих дітей, що повернулася із найстаршою донею, не змогла потрапити до приміщення.

«Діти були з прабабцею, ‒ розповідає сусідка пані Оля. ‒ Ніхто не міг і уявити, що там якась біда. Коли мама їхня почула, що десь коло дверей її тато у квартирі ледве говорить і почула плач, вона побігла до сусідки».

Тож сусіди із усього під'їзду кинулися на порятунок.

«Коли ми стукали, почули плач дитини. Плач дитини в хаті. І вирішили двері виламувати. Подзвонили до сусідів, ‒ додає сусідка пані Оксана. ‒ Коли ми двері вибили, всі були безпритомні. Хто був із сусідів, хапав дітей, виносили на коридор, виносили на вулицю, приводили до тями».

Трирічний хлопчик та 70-річна жінка померли до приїзду швидкої. Двох дітей, що вижили, забрали до районної лікарні.

«Наші колеги з екстреної медичної допомоги доставили двох діток ‒ п'ять років і сім років, у важкому стані. Попередній діагноз при госпіталізації ‒ отруєння чадним газом у важкому стані», ‒ каже головна лікарка Миколаївської лікарні Ірина Хрущ.

Популярне: Водій маршрутки зачинив 4 річну дівчинку у салоні і не відпускав до матері, аж поки…

Після двох годин у реанімації хлопчика та дівчинку перевезли до ОХМАТДИТу для детального огляду та ще й тому, що реанімація в Миколаївській лікарні розрахована на дорослих.

«На даний момент хлопчик семи років переведений на загальну палату у пульмонологічне відділення, його стан є середньої важкості. Дівчинка п'яти років залишається у важкому стані, перебуває на механічній вентиляції легень. Попередній діагноз ‒ отруєння природним газом», ‒ додає лікарка ОХМАТДИТу Марія Мариніна.

У «Львівгазі» ж кажуть: отруїтися природнім газом мешканці не могли.

«Вибухові межі природного газу є дуже маленькі. І якщо би газ просто виходив в приміщення, то для того, щоб отруїтися…Спочатку станеться вибух», ‒ розповідає технічний директор «Львівгазу» Павло Сербан.

Тож чим насправді отруїлися діти ‒ з'ясуватимуть під час розслідування. Це вже третій фатальний випадок на Львівщині за останній тиждень. Газ забрав життя сімох людей.