Правоохоронці викрили на хабарництві слідчого відділу розслідувань злочинів у сфері транспорту Головного управління Національної поліції у Черкаській області, повідомляє 14 лютого прес-служба Генеральної прокуратури України.

За даними слідства, поліцейський у період із 10 жовтня 2018 року до 20 грудня 2018 року отримав від громадянина неправомірну вигоду на загальну суму $3300.

Співробітник поліції взяв гроші за непритягнення громадянина до кримінальної відповідальності у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. Це стаття про порушення правил безпеки дорожнього руху, яке призвело до смерті або тяжкого тілесного ушкодження потерпілого.
Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом"13 лютого 2019 року в ході проведення обшуку за місцем проживання слідчого вилучено грошові кошти в сумі $18 200, 1000 із яких одержані ним у якості частини неправомірної вигоди. Вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України. На теперішній час вирішується питання про обрання запобіжного заходу", – ідеться в повідомленні.

Генеральна прокуратура здійснює процесуальний нагляд у відповідному кримінальному провадженні. 
 ‡агрузка...