У Києві частина учасників акції "Ніч на Банковій" з'їздили до бази Міністерства внутрішніх справ на вул. Вишгородській, де, за твердженням активістів, проживає міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. 

"Протестувальники, серед яких активісти Автомайдану та члени організації "С14", нанесли на паркан навколо будівлі заклики розслідувати напади на активістів та облили його червоною речовиною, схожою на кров", – ідеться в повідомлені

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

"Невідомі патріоти заїхали до Авакова", – написав на своїй сторінці в Facebook лідер громадської організації "Автомайдан" Олексій Гриценко, опублікувавши відповідні знімки.

Судячи зі знімків, учасники акції запалили фаєри і закликали Авакова піти у відставку. Вони розмалювали асфальт і паркани.

Окрім цього стало відомом, що активісти вимагають від Авакова звіту щодо того, як рухаються справи щодо замахів на громадських активістів. "Якщо влада дійсно хоче зупинити це, треба виходити на самий верх – хто це замовляє, тому що напади будуть продовжуватись. На всіх не вистачить охорони, але й терпіти ми цього не будемо. Якщо влада закриє на це очі – що нам тепер, полювати на "ватників"? Вони вбивають нас – нам треба вбивати їх, щоб бодай баланс зберігся? Ну це ненормальна ситуація", – заявив керівник організації "С14" Євген Карась.

Він додав, що міністр внутрішніх справ повинен провести кадрові зміни у керівництві поліції в південно-східних регіонах України. 

Під кінець протестувальники запалили фаєри, повторюючи питання "Хто замовив Катю Гандзюк?" та гасла "Аваков не мовчи!", "Мовчання вбиває!", "Луценко, чекай гостей".