Народні депутати Віталій Купрій і Надія Савченко намагалися зірвати засідання погоджувальної ради і вимагали розглянути питання інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського якомога швидше.
Це сталося під час засідання погоджувальної ради 13 травня.

Зокрема Купрій і Савченко зірвали засідання, коли спікер Верховної Ради Андрій Парубій почав говорити про порядку денному засідання парламенту з 14 травня.

Після слів Савченка про інавгурацію, спікер подякував депутатам і заявив, що нардепи можуть покинути засідання.

"Можете залишити засідання погоджувальної ради. Я хочу підкреслити, що ці люди, які очолюють так зване міжфракційне об'єднання "За Зеленського" дискредитують український парламент, дискредитують самого Зеленського і мені просто прикро і соромно, що люди зі званням народного депутата так себе ведуть на погоджувальній раді ", – сказав спікер.

Після цього Парубій продовжив засідання.
За словами спікера, на цьому тижні Верховна Рада повинна розглянути постанову про призначення інавгурації Зеленського. Зараз в ВР зареєстровано 5 відповідних постанов, одне з них вже відкликано.

У Facebook Купрій пояснив, що нардепи вимагають призначити інавгурацію 19 травня, щоб у Зеленського була можливість розпустити парламент до виборів в ВР восени.