У Дніпрі 150 радикалів на чолі з депутатом облради намагалися спалити будинок судді Бабушкінського районного суду, вимагаючи від нього прийняття "необхідного" рішення.

Про факт тиску на служителя Феміди заявив суддя Андрій Леонов, повідомили в Асоціації суддів на Facebook., передає Корупція.Інфо


За його словами, 18 лютого за будинок судді приїхали депутат з адвокатом, а також 150 радикалів. Потім вони з допомогою гучномовця "погрожували судді вбивством за професійну діяльність", в зв'язку з розглядом якогось кримінального провадження.

Популярне: Уже з вересня цього року! Батьки готуйтеся, в Україні затвердили нові правила для школярів

Невідомі особи вимагали від судді звільнення з-під варти обвинуваченого у справі, розгляд якої призначено на 22 лютого 2018 року. Після цього, радикали почали кидати у двір будинку запалені "фаєри" з метою підпалу і знищення особистого майна судді, а депутат і адвокат закинули на дах дерев'яного навісу для автомобіля запалені смолоскипи.

Суддя зазначив, що невідомі порушили одразу кілька законів в тому числі і погрозу вбивством служителю феміди в зв'язку з його діяльністю.