Корумпованого служителя Феміди викрили правоохоронці. В одному з розважальних закладів Івано-Франківска правоохоронці затримали суддю. Той узяв частину обумовленого хабара від жителя регіону.

Як повідомляє прес-служба Національного антикорупційного бюро України, детективи працювали над викриттям корупціонера разом із оперативними працівниками головного управління із боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ та під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Затримати підозрюваного вдалося "на гарячому". Хабарником виявився один із суддів Господарського суду Івано-Франківської області.

Популярне: 700 гривень для кожного: Хто з українців і за що може отримати премію від держави

Відбулося це просто під час отримання службовцем хабаря у шість тисяч доларів. Він вимагав гроші за перекваліфікацію злочину, який пов'язаний із торгівлею наркотиками, на менш тяжкий. Прізвищ затриманих у перс-службі Генпрокуратури не повідомляють.

За наявними даними, служитель Феміди "погорів" під час передачі йому трьох тисяч євро з обумовлених п’яти тисяч. Ці гроші суддя зажадав отримати в обмін на обіцянку не змінювати арбітражного керівника у господарській справі про банкрутство підприємства, що перебуває у нього на розгляді. Як повідомляє прес-центр Служби безпеки України, гроші корупціонер вимагав від керівника комерційної структури.

Правоохоронці повідомляють, що кримінальне провадження відкрито за статтею про одержання неправомірної вигоди службовою особою. Слідчі проводять обшуки за місцем роботи та проживання судді. Фігуранту готуються оголосити підозру та передати на розгляд матеріали щодо обрання міри запобіжного заходу.