Наразі тривають невідкладні слідчі дії. Заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, торгівельного обслуговування, будівництва, транспорту і зв’язку, містобудування та архітектури міста Кам’янка-Дніпровська затримали на хабарі у 2 тисячі доларів.

Про це повідомила прес-секретар генерального прокурора України Лариса Сарган у Facebook.

Чоловік вимагав гроші за вирішення питання щодо надання дозволу виконавчим комітетом міськради на розміщення тимчасових споруд для підприємницької діяльності на території міста.

Популярне: На кожну дитину по 800 гривень: хто з батьків має право на соціальну пільгу від державиПід час обшуку було виявлено та вилучено грошові кошти у сумі 2000 доларів та 58 тисяч гривень.

Чиновник затриманий, наразі тривають невідкладні слідчі дії. 

Нагадаємо, Галицький районний суд Львова обрав запобіжний захід у вигляді 60 діб утримання під вартою меру Сколе у Львівській області Володимиру Москалю, якого підозрюють в одержанні хабара.

Водночас суд визначив альтернативу – внесення 140 960 тисяч гривень застави.

19 липня правоохоронці затримали мера міста Сколе Володимира Москаля за хабарництво, це другий випадок вимагання міським головою за неповних 3 роки.