Також затримали водія прокуратури. На Вінничині на хабарі затримали прокурора Жмеринської місцевої прокуратури та водія цієї ж прокуратури.

Про це повідомила речниця генерального прокурора України Лариса Сарган.

За її словами, прокурор через посередника вимагав від обвинуваченого у незаконному виробництві, зберіганні та розповсюдженні наркотиків 6 тисяч доларів. За ці гроші посадовець обіцяв змінити обвинувачення у судовому засіданні на менш тяжкий злочин.

Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на судУ неділю, 29 липня, зловмисників затримали одразу після отримання хабара. В операції брали участь співробітники Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України та Служби безпеки України.

Нагадаємо, у Києві 16 липня затримали адвоката за пропозицію дати судді хабар. Він збирався взяти 2,5 тисячі доларів та передати їх районному судді. За ці гроші суд мав ухвалити рішення на користь особи у цивільній справі. 

також ми повідомляли, про те, що на хабарі у розмірі 15 тисяч гривень "погорів" інспектор з контролю за обігом зброї Чаплинського відділення поліції.