Керівник одного із районних секторів Управління Державної міграційної служби в  області вимагав 9 тис. грн за позачергове виготовлення та видачу паспортів громадянина України для виїзду за кордон.

21 серпня оперативними працівниками  УЗЕ в області спільно з ГУНП  та УСБУ за процесуального керівництва військової прокуратури затримано при одержанні останньої частини хабара в розмірі 1 тис. грн посадовою особою та затримано у порядку ст. 208 Кримінального Кримінального процесуального кодексу України, повідомили в Управлінні захисту економіки в області.

Популярне: В Україні змінять пенсійні правила: що потрібно знати кожному

Дії посадовця кваліфіковано як вчинення кримінального правопорушення (“Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою») Кримінального кодексу України.

Такий злочин карається позбавленням волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

 Нагадаємо, співробітники Одеського Управління Служби безпеки України викрили в корупції та затримали на хабарі $6 тиcяч керівника Одеської філії комунального підприємства з реєстрації нерухомості.