Чиновника затримали під час отримання 500 тис. гривень хабара. Генеральна прокуратура України (ГПУ) затримала на хабарі начальника Головного управління Державної служби України з питань праці у Донецькій області. Про це у Facebook повідомив генпрокурор України Юрій Луценко.

Як зазначається, чиновник вимагав від директора одного з підприємств один мільйон гривень, затримали зловмисника сьогодні, 16 серпня 2018 року, під час отримання частини хабара у розмірі 500 тис. гривень.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

"Задокументовано отримання неправомірної вигоди начальником Головного управління Державної служби України з питань праці у Донецькій області, який вимагав від директора одного з підприємств 1 мільйон гривень у декілька етапів", – написав Луценко.

Зазначимо, за інформацією на сайті Донецького облуправління Держслужби праці начальником відомства є Володимир Шубін.

ГПУ затримала на хабарі начальника Держслужби праці Донецької області

Як повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган, чиновника затримали на хабарі у Краматорську, він вимагав 1 млн гривень у підприємця за зменшення суми нарахованого підпорядкованими йому працівниками за результатами перевірки штрафу та не проведення у подальшому інспекційних відвідувань вказаного суб’єкта господарювання. Наразі вирішується питання про повідомлення затриманого про підозру, йому інкримінують ч.3 ст.368 КК України (одержання хабара).