У Харківській області співробітники військової служби правопорядку затримали офіцера Управління відділу внутрішньої безпеки "Схід" на вимаганні хабара в п'ять тисяч доларів. Про це повідомили в прес-центрі операції Об'єднаних сил.

"Проведено документування злочинної діяльності офіцера С. з сектора УОВБ "Схід" Держприкордонслужби України, який вимагав з іншого громадянина грошові кошти за вирішення питання про працевлаштування в УОВБ "Схід", – йдеться в повідомленні.

Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на суд

25 липня офіцер був затриманий за підозрою у вимаганні 5000 доларів США за вирішення питання про призначення на посаду УОВБ "Схід" Держприкордонслужби. Він був затриманий під час отримання частини хабара в 2500 доларів і відсторонений від займаної посади.

Нагадаємо, раніше військові показали ефектне відео роботи "Смерча" ЗСУ. Командувач Об'єднаними силами наказав провести перевірку бойової готовності підрозділів реактивної артилерії за швидкістю переміщення, розгортання у відповідному позиційному районі і в точності наведення.

А 23 липня на Донбасі проросійські сили 21 раз відкривали вогонь по позиціях української армії. Втрати ЗСУ – двоє поранених, у бойовиків – четверо. Також бойовики вдарили протитанковими ракетами.