Головні новини України
Подобається

Вимагає 1 гривню: Савченко зробила гучну заяву

08/08/2018     Автор: Віра Грицишин
Вимагає 1 гривню: Савченко зробила гучну заяву

Надія Савченко просить суд стягнути 1 гривню моральної шкоди з Головної військової прокуратури і зобов’язати її видалити з Інтернету інформацію, що ганьбить депутатку.

Про це повідомляє Корупція Інфо з посиланням на прес-службу Деснянського райсуду Києва.

Як йдеться у повідомленні, нардеп просить суд визнати недостовірною та такою, що принижує честь і гідність, порушує право на недоторканність її ділової репутації інформацію, поширену відповідачем у Шевченківському райсуді 23 березня 2018 року, під обрання запобіжного заходу.

Популярне: Майже 1 тис. грн доплати: Хто отримає матеріальну допомогу до Дня Незалежності України

Савченко вимагає зобов’язати Військову прокуратуру спростувати заяви, зроблені тоді обвинувачем Олександром Климовичем, «як такі, що не відповідають дійсності і порочать її честь, гідність та ділову репутацію, – шляхом видалення їх з усіх інтернет ресурсів».

Також вона просить стягнути з відповідача на свою користь 1 гривню за моральну шкоду.

Натомість Деснянський суд вказав, що Головна військова прокуратура Генпрокуратури розташована в Солом’янському районі Києва, тому справа не перебуває в його юрисдикції.

Суддя Олена Лісовська передала позов Савченко на розгляд до Солом’янського райсуду.

Нагадаємо, обвинувачена у підготовці терактів і повалення держаної влади нардеп Надія Савченко, написала листа американському президенту Дональду Трампу.