Кандидат у президенти Юлія Тимошенко заявила про масовий підкуп виборців штабом Петра Порошенка. Про це вона сказала на погоджувальній раді.

"Порошенко хоче зберегти владу нечесним шляхом. Президент, завдяки своєму найближчому соратнику Березенку (заступник голови фракції БПП.), створює мережу і роздає по тисячі гривень людям за голос. Це вже відомо всім", – розповіла вона.

Тимошенко заявила, що звертається до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова "негайно розслідувати ці речі".

"Заява про злочин сьогодні буде передана. Вимагаємо негайно оприлюднити всі дані про підкуп Петром Порошенком і штабом, який очолює Березенко, сотень тисяч людей в державі. Такої масштабої корупції не пам'ятаю на жодних виборах, навіть за часів Януковича", – сказала екс-прем'єрка.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Тимошенко назвала Порошенка "корупціонером найвищого ґатунку", який "бере з бюджету і за рахунок цих грошей підкуповує масово".

"Крім того, вони збільшили в реєстрі кількість виборців на мільйон людей", – продовжила політик та заявила про "другу заяву про злочин".

"Прибрати з реєстрів всіх мертвих душ і припинити підготовку Порошенка до масштабної фальсифікації", – сказала Тимошенко.