Мешканці окупованого кримського Армянська показали фото наслідків аварії на хімічному заводі.

"Вчора ввечері повернувся у місто (після евакуації), а сьогодні у дитини з'явилась ось така висипка", – йдеться в одному з дописів.

Поширили фото з тваринами, що постраждали від хімічних речовин.

"Ось так, до прикладу, виглядають коти в Армянську. Шерсть липка. Очі у всіх сльозяться. Дихання нерівне", – йдеться у підписі до фото.

"Кошеня у дворі померло. При закритих наглухо вікнах все продовжує ржавіти. На вулиці будь-який метал кислота вже дожовує", – пише RoksolanaToday & Крим.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

Через тиждень із таборів у Армянськ повернуться діти.

"Діти ще тиждень пробудуть в таборах і санаторіях. Що зміниться за тиждень? Погода, напевно", – пише RoksolanaToday & Крим.Варто нагадати, що в окупованому кримському місті Армянську ввели режим надзвичайної ситуації після шкідливих викидів на заводі "Кримський титан". Рішення прийняв підконтрольний Кремлю начальник управління цивільного захисту головного управління МНС Росії в Криму Олексій Фрідман, повідомляє "Крим.Реаліі".

"Штабом зараз буде прийматися рішення і рекомендуватися адміністрації міського округу Армянськ ввести режим НС, бо у нас є перевищення гранично допустимої концентрації більш, ніж в п'ять разів", – заявив він.‡агрузка...