Голова партії "Слуга Народу" Дмитро Разумков дав розгорнуте інтервю, в якому відповів на хвилюючі питання українського суспільства. Зокрема, Разумков зазначив, що єдине, чого боїться Зеленський, – не виправдати очікування суспільства.

Разумков публічно розповів, як він познайомився з Зеленським та як почав з ним співпрацювати.

"Мене познайомили з Володимиром Олександровичем 9 жовтня. Ми проговорили близько двох годин. Для мене це було найбільш незвичайна співбесіда. Зазвичай розповідаєш ти, а не тобі. Але тут розповідав більше він – про те, що б хотів зробити, і якою бачить країну, хоча це, може, звучить пафосно. Це був абсолютно людський діалог. Коли ми входили в цю кампанію, не знали, чим вона закінчиться. Розуміли, що Зеленський найбільш гідний кандидат. І дуже раді, що наша думка розділили 73 відсотки громадян. Я тоді для себе прийняв рішення, що піду працювати як волонтер. Вважаю, що все зробив правильно".

Окрім цього Разумков дав відповідь на запитання журналіста, якою хоче бачити Україну Зеленський?

"В його висловлюваннях я почув багато того, що мені близьке і зрозуміле і що я хотів би побачити. Потім він це все озвучував широкому колу. Це держава є моєю Батьківщиною. Я тут живу, сподіваюся, будуть жити і мої діти. Я не хотів би, щоб вони кудись виїжджали. У мене була свого часу можливість вчитися за кордоном. Але я цього не зробив. Вважаю це правильним рішенням".

Також він зазначив, що Зеленський чітко знав, на що йде та єдине, чого він боїться, – не виправдати очікування суспільства.

Журналіст зазначив, що скоро народ почне говорити, що розчарований Зеленським. Це неминуче. Президент готовий тримати удар?

"Його почали лаяти буквально на другий день після того, як він оголосив, що йде в президенти. Він ще не договорив, а вже почали лаяти… Чи готовий він до цього? Так, вже готовий. Під час виборчої кампанії на нього було вилито стільки бруду, скільки, мабуть, він не отримував за все життя. І не тільки на нього, а й на рідних і близьких, яким треба пам'ятник поставити за терпіння і витримку.

Не раз він говорив, що готовий до всього, і до втрати рейтингу теж. Плюс йому простіше, ніж будь-якого з наших політиків, оскільки він відразу заявив: «Я йду на один термін». Коли політик йде на два терміни, він чітко розуміє, що з середини першої каденції йому треба акумулювати або ресурси, або людей, або розставляти на ті чи інші позиції своїх, щоб знову перемогти. Коли у тебе немає такого завдання, а є мета реалізувати реформи і виконати обіцянки, які ти дав в рамках своєї єдиної виборчої кампанії, це зовсім інша справа", – відповів Разумков.

На останок у Разумкова запитали чи визнають вони, що Росія – агресор та чи готові до переговорів з Путіним.

"Так, це було не раз сказано і нами, і Зеленським. Головне не повторювати це нескінченно, це може кожен другий, особливо в телевізорі, а потім робити абсолютно інші речі, а знати і пам'ятати про це.

Зеленський сказав чітко і виразно: ми не торгуємо своєю землею, не здаємо її в оренду ні в довгострокове, ні в короткострокове користування і не даруємо. Ті, хто проживає на тимчасово окупованій території, фактично є заручниками", – зазначив Разумков.