Багатьом юним футболістам цей чоловік дав путівку у великий футбол 25 березня на 77 році життя помер Валерій Семенов – відомий український футболіст і тренер. Серце Валерія Борисовича перестало битися в неділю приблизно о 14:30, передає Корупція.Інфо

Як стало відомо, нещодавно чоловік переніс інсульт. Днями дружина забрала його додому з лікарні. Але напередодні Валерію Борисовичу стало гірше.

Популярне: "Ех, Надя, що ти накоїла…": Сусіди Савченко розкрили приголомшливу правду про нардепа

Довелося повертатися в лікарню. 25 березня тренера не стало… У мережі сумують через смерть Валерія Семенова, адже багатьом цей чоловік дав путівку в життя. "Дуже шкода. Борисовичу… Який величезний вплив він мав на мене з 8 років, прищеплював не тільки любов до футболу, але і виховав у мені людину. Другий батько. Спасибі Вам", – написав у Facebook один юзер.

"Я можу дуже багато сказати про цю Людину! Людину з великої літери! Валерій Борисович перший і найкращий мій тренер, якого я з упевненістю можу назвати другим татом! Нехай земля Вам буде пухом!" – написав Микола Тягній.

Валерій Семенов народився 17 травня 1948 року. Футболом почав займатися в ДЮСШ "Зеніт" (Ленінград). У командах майстрів дебютував у 1961 році у чернівецькій "Буковині" у другій союзній лізі. У 1965 році був запрошений в миколаївський "Суднобудівник". У 1966 році перейшов у "Дніпро" (Кременчук), у складі якого став бронзовим призером чемпіонату УРСР. У 1968 році повернувся в склад "Буковини", де на довгі роки закріпився в команді.

Також з чернівецькою командою ставав срібним призером чемпіонату УРСР. Всього за "Буковину" Валерій Семенов провів понад 400 матчів (є одним з рекордсменів клубу за цим показником). З 1997 року працював у ДЮСШ "Буковина" в якості дитячого тренера. Серед вихованців Семенова такі відомі футболісти, як Сергій Черняк, Віталій Ісаєв, Роман Зароченцев, Денис Олійник та інші.