Скандал з вбивством 9-річної Лізи Кисельової в Саратові набирає обертів.

Так, мати підозрюваного у вбивстві Михайла Туватіна похвалила свого сина і назвала його «чудовою людиною».

Мати Михайла Туватіна зізналася в коментарі журналістам, що не вірить в те, що страшне вбивство міг скоїти її син. Вона також висловила надію, що в поліції «розберуться».

«Він чудовий, добрий, розумний, працьовитий. Він працював простим робітником», – заявила жінка в спілкуванні з журналістами.

Сусідка Туватіних зізналася журналістам, що мати передбачуваного вбивці погрожувала її синові. Вона нібито встромила палицю в колесо велосипеда дитини, через що хлопчик впав.

Мати Туватіна, за її словами, також погрожувала, що її син Михайло вб’є всіх дітей у дворі, коли вийде з в’язниці. Більш того, жінка погрожувала класній керівничці вбитої 9-річної Лізи Кисельової, яка живе в цьому ж багатоквартирному будинку.

Як повідомлялося раніше, з’явилися нові подробиці вбивства 9-річної Лізи Кисельової в Саратові. Про це під час брифінгу розповіла офіційний представник Слідкома РФ Світлана Петренко. Зокрема, вона розповіла про свідчення, які душогуб Михайло Туватін дав у справі про вбивство 9-річної Лізи Кисельової.
 
Так, під час допиту чоловік зізнався, що пару місяців назад він знайшов гараж. Туватін поміняв замки, щоб користуватися знайденим приміщенням.

У нещасливий день Ліза Кисельова проходила повз і запитала у незнайомого чоловіка, чи це його гараж.

Туватін злякався, що його «розсекретили» і затягнув 9-річну дитину в гараж, де пізніше і вбив її. За словами Світлани Петренко, дану версію зараз перевіряють правоохоронці.