Телеведуча вперше представила публіці свою дитину та поділилася кумедним відео з сином Нестором.

Українська співачка і телеведуча Ольга Цибульська стала мамою ще чотири роки тому, проте показувати обличчя сина Нестора прихильникам не поспішала. Втім, як і свого чоловіка. За словами Ольги, їх історія кохання почалася ще в школі, але публічності чоловік уникає. Вперше Цибульська показала свого чоловіка в кліпі "Сукня біла".

А тепер Оля Цибульська на своїй сторінці в Instagram опублікувала миле відео зі своїм чотирирічним сином Нестором, на якому вперше показала його обличчя.

"Це мій Нестор! З ним ми сміємося цілий день і розмовляємо півночі. Він стверджує, що я найкрутіша дівчина в світі і робить цінні подарунки. Може просто взяти за руку і повести гуляти. І разом ми щасливі. Зрештою, я не можу його більше приховувати і зважилася показати всій країні, тому що він сам зізнався, що готовий. Шукайте на обкладинці глянцю, ви теж не зможете встояти перед ним. Як думаєте, на кого Нестор більше схожий – на маму чи на тата? ", – написала найспівочіша телеведуча України.

Підписники Олі вважають, що хлопчик схожий і на маму, і на тата. Крім того, багато хто з фолловерів зірки відзначив схожість Нестора з Михайлом Хомою (DZIDZIO), який до слова є кумом артистки: "Схожий на тата і на маму, а ось характером 100% на маму, такий же веселий і позитивний", "Він дуже схожий на Дзідзьо".

 
 
 

 

 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

Це мій #НЕСТОР! 😍❤❤ З ним ми сміємося цілий день і балакаємо півночі. Він переконує, що я найкрутіша дівчина в світі і робить найцінніші подарунки🥰 Може просто узяти за руку і повести гуляти. І разом ми найщасливіші. Зрештою, я не можу його більше приховувати і наважилася показати цілій країні, бо він сам зізнався, що готовий😊.Шукайте на обкладинці глянцю, ви теж не зможете встояти перед ним😉❤❤❤❤ Як думаєте на кого Нестор більше схожий – на маму чи на тата? 😊😊 #нашсин #мамартистка #оляцибульська #мама

Публикация от Оля Цибульська (@cybulskaya)