Телеведучий Андрій Пальчевський поділився думками про чинного гаранта Петра Порошенка та його оточення, його імовірні плани щодо Верховної Ради після поразки на виборах та висловив свою точку зору про те, на які кроки повинен зараз наважитися новообраний президент Володимир Зеленський.

Про це він розповів у ефірі "Вечірній прайм".

Пальчевський охарактеризував "стиль", з яким покидає свій пост Петро Порошенко.

"Я йду, після мене – хоч потоп", – каже телеведучий, проектуючи відоме висловлювання Людовіка IV на "легітимного".

"Я думав про те, чому Порошенко з таким розгромним результатом програв вибори. Мало того, що він витворяв усі 5 років. Але не лише у цьому причина. Він оточив себе людьми типу Гончаренка (скандально відомий нардеп від БПП.), безглузді спітчі яких не можуть не викликати у людей огиди. Порошенко робить ставку на Раду, тому вони усіма силами блокуватимуть ініціативи новообраного президента. Не можна робити того, що ця компанія робить зараз. Таке відчуття, що вони хочуть "заімпічментити" Володимира Зеленського, якого ще навіть не інавгурували", – вважає Пальчевський.

"У Зеленського на все про все є усього 50 днів. За ці два місяці він повинен показати, що він та його адміністрація налаштовані серйозно. І для того, щоб його команда змогла вирішувати питання, перше, що потрібно зробити, – призначити туди нових молодих людей, не заплямованих старими зв'язками".

Телеведучий додав, що правою рукою Зеленського повинен стати в першу чергу новий генпрокурор та глава Адміністрації президента.

Також він висловив сподівання, що крісла міністрів займуть достойні люди з команди слуги народу. Але над кожним призначенням він має дуже добре подумати, вважає Пальчевський.

Окрім того, Пальчевський звернувся до студії та українців із риторичним питанням:

"Чи довго ще нам доведеться слухати після фіаско Порошенка із його мізерними відсотками на виборах месседжі про те, що він не збирається здаватися? Його ніхто не збирається брати у полон. Йому не треба здаватися – він здавався 5 років тому, коли здався спокусі заробляти гроші. Якщо буде спроба з боку гілок чинної влади обмежити можливості нового президента Зеленського, – люди готові постояти за свого народного президента", – резюмував Андрій Пальчевський.