Зараз коштів у родини вистачає лише на другий курс хіміотерапії. Після цього необхідна термінова вартісна трансплантація.

Врятувати життя 10-річного Сашка Новодрана просять його рідні. Хлопчик бореться із лімфобластним лейкозом. Уперше потрапив на лікарняне ліжко ще трирічним, відтоді змагається за життя. Востаннє рецидив діагностували пів року тому. На лікування за кордоном потрібно 160 тисяч євро, але коштів у родини нема.

Для 10-річного Сашка комп'ютерні ігри та віртуальне спілкування з ровесниками – улюблена розвага. Через хворобу хлопчик не відвідував садочок і школу.

"Були і з сердечком проблеми, була токсичність на печінку, на весь організм, він майже не ходив, він плакав, просив "спасіть, поможіть, щоб мені не боліло". Нам усі допомагали, і ми цю недугу подолали", – розповідає мати Олександра Олена Новодран.

А пів року тому під час обстеження в Сашка знову виявили рецидив. Лікарі повідомили, що дитині потрібна трансплантація кісткового мозку.

"Донора родинного сумісного немає. Дитина потребує лікування тільки за межами України, часу досить багато немає, бо це другий рецидив. Ми стараємося стримувати хворобу, але як воно буде, ніхто не знає", – пояснює онколог Анна Самохвал.

Поки збирали гроші, родину спіткало нове лихо – помер батько.

"Рецидив, який треба лікувати, коштів треба буде багато, часу мало. В нашій країні такого не роблять лікування, треба тільки за кордоном. Наш татко кругом їздив, усе робив, що міг, але серце його не витримало – він 22 травня помер", – розповідає пані Олена.

Зараз коштів у родини вистачає лише на другий курс хіміотерапії для Сашка. Після цього необхідна термінова вартісна трансплантація.

Сашко обіцяє, що боротиметься з хворобою щосили, і просить небайдужих допомогти зібрати гроші. Зізнається, що своє майбутнє вже спланував.

Щоб допомогти Сашкові, можете переказати гроші на банківські картки родичів хлопчика. Картка "ПриватБанку": 5167 9856 6089 8404