Український музикант, лідер гурту ТіК Віктор Бронюк заявив про те, що балотуватиметься у мери Вінниці від “Партії Вінничан”.

Про це повідомив у Facebook сам музикант.

Бронюк йтиме на вибори першим номером у списку політичної сили.

“Моя мета була інша – створити новий, вільний політичний майданчик для мешканців нашої області, і допомогти вінничанам пройти в місцеві ради. Тим вінничанам, в кого немає десятків тисяч доларів, чи політичного “кума” в Києві, але є бажання робити реальні справи. Я хочу, щоб саме успішні та ефективні вінничани керували нашими громадами”.

При цьому співак заявив, що партію цікавитиме успіх не одного міста, а всієї області.

«Кожне село, місто, містечко, район повинні мати якісне управління. Тому ми прийняли рішення висувати свого кандидата на посаду голови обласного виконкому. Незабаром ми визначимо найдостойнішого кандидата, і будемо делегувати його на керівника Вінницької області», – зазначив Бронюк.

Раніше Бронюк заявляв, що за останні роки українська політика стала шоу-бізнесом, а український виборець здатний голосувати за вигаданого персонажа Дарта Вейдера.

“Це говорить про те, що люди взагалі втратили віру. Запитують, мовляв, а чому б ні, був же Рейган і Шварценеггер? Друзі, тут є один момент: і Рейган, і Шварценеггер приходили з командою. Це була команда державних, управлінців, які мали досвід сенаторської роботи або роботи в системі державного управління”, – підкреслив Бронюк

Нагадаємо, реєстрація кандидатів на вибори депутатів місцевих рад, а також голів міст, селищ та сіл закінчилась 15 вересня. Місцеві вибори відбудуться 25 жовтня.