Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що завдяки урядовим програмам підтримки бізнесу вдалося зберегти майже 550 тисяч робочих місць.

Про це він повідомив в Facebook.

“Ключову роль тут зіграла програма по частковому безробіттю, по якій державна підтримка бізнесу склала понад 3 млрд грн”, – зазначив Шмигаль.

За його словами, завдяки державній підтримці в 2020 році було працевлаштовано понад 600 тис українців.

Також Шмигаль заявив, що за перший тиждень 2021 було видано кредитних позик за програмою “5-7-9” на суму понад 900 мільйонів.

Прем’єр-міністр також зазначив, що в 2021 році дешеві гроші для МСБ стануть ще одним інструментом швидкого відновлення економіки і збільшення кількості робочих місць.

Але ось тільки заяву прем’єра розкритикували. Ось що з цього приводу пише тг-канал “ЗеРада”:

“Прем’єр-міністр Шмигаль хвалиться липовими економічними успіхами, приводячи відверто маніпуляційні дані. Так як досягненням він називає поповнення бюджету в грудні 2020 року на 32 млд грн більше, ніж в 2019 р.

При цьому він забув розповісти, що зроблено це було за рахунок створення піраміди короткострокових облігацій держпозики, відповідно розплачуватися доведеться величезними виплатами за відсотками вже в нинішньому році. Також він не забув програму 5-7-9, через яку нібито створено 500 тис робочих місць, але підтвердити це неможливо, тим більше, що багато підприємців скаржилися на недоступність кредитів. Ну і “вишенькою на торті” став прогноз збільшення реальної середньої зарплати на 13%, що взято відверто зі стелі. “Мінімалка” зросла в цьому році аж з 5500 до 6000 грн.

Прям небачена щедрість! Шмигалю не завадило б пожити місяць-другий на цю суму без забезпечення від Ріната Ахметова, щоб відчути на собі плоди власної ж роботи “.