У Саакашвілі жорстко відреагували на опубліковані плівки з компроматом на Порошенко, передає Корупція.Інфо.

На сторінці офіційної групи партії "Рух нових сил", в соціальній мережі Фейсбук, з'явився заклик до Українців. У ньому йдеться про мітинг, який пройде вже 25 числа під Адміністрацією президента. Організатори закликають українців домагатися відставки Порошенка.

Популярне: "Штраф 170 тисяч гривень…": В Україні готуються ввести каральні заходи, кого з українців стосуватимуться нововведення

"Виходимо до Адміністрації президента. Порошенко – у відставку і за грати … Збираємося в середу, 25 квітня, о 13:30 біля Адміністрації президента", – йдеться в повідомленні.

У партії заявляють, що Президент повинен відповісти за хабар в розмірі 10 мільйонів доларів, який він отримав від екс-міністра часів Януковича Миколи Злочевського, за закриття проти чиновника кримінальної справи.

"Це сухі факти. Є очевидний склад злочину. Найбільший цинізм і аморальність у тому, що Порошенко прямим текстом, до речі, російською мовою, каже "Коля – хароший парєнь". Той самий Коля, який незаконно збагатився за часів Януковича – ліцензії на розробку газових родовищ фірмам Злочевського погоджувало міністерство, яке він сам же й очолював. Той самий Коля, який втік з України після Євромайдану. То, може, і лєгєтімний Вітя – "хароший парєнь"? Не здивуємось, чесно", – зазначають у "Русі нових сил".

Також в заяві йдеться про те, що Президент остаточно втратив повагу до українців і грабує країну разом з регіоналами.

"Він має українців за ніщо, за дурнів, які вкотре проковтнуть його брехню. І його не зупинить ніщо. Ніщо, крім нас – тих, хто готовий вийти на вулиці, відкрито сказати, що президент перейшов всі можливі межі, але ми все бачимо і нічого йому не пробачимо! Цей злочин не зійде з рук Порошенку!", – обіцяють у "Русі нових сил".