Анастасія Лугова, яка пережила напад ґвалтівника в поїзді «Маріуполь-Київ», розповіла про своє самопочуття, а також про стан свого маленького сина, який був свідком нападу і спроби зґвалтування.

У своєму Facebook жінка повідомила, що страждає від болю – їй на шию наділи анатомічний комір, який заважає спати.

«Ви всі у мене питаєте, як син. Я зараз намагаюся вберегти його, щоб він не дивився новини в жодному разі, і щоб його фото по мінімуму потрапили в ЗМІ. Адже я не знаю, як в подальшому це вплине на його спілкування з ровесниками і т.д. Захарчик ходить до психолога. У нього велика психологічна травма. Він боїться залишатися наодинці. Каже, що страшилки по телевізору не страшні, а страшні йому дядьки. Мене він поки теж боїться. Я дзвоню йому, але без відео. Дітки сприймають все візуально і він не може звикнути, що його мама виглядає так », – зазначила жінка, приклавши до публікації своє фото.

«Потрібно працювати над тим, щоб він себе не звинувачував. Каже: це я винен, що не врятував тебе, що не прокинувся раніше. Ми з ним розмовляємо. І Вова, і бабусі з дідусями, і сестра моя. Міркування та роздуми на цю тему можуть тривати довго. Він задає питання, намагається зрозуміти. Але досі йому не зрозуміло, чому дядько бив маму і був голий», – продовжила Лугова.

Нагадаємо, за даними прокуратури, вранці 31 липня в поліцію Києва надійшло повідомлення про те, що в одному з вагонів пасажирського потягу сполученням «Маріуполь – Київ» пасажир побив і намагався згвалтувати жінку.