При цьому на міністра внутрішніх справ Авакова екс-президент Грузії зла не тримає.

Колишній голова Одеської облдержадміністрації й екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі заявив, що він затаїв образу на п'ятого президента України Петра Порошенка, який позбавив його українського громадянства.

Своє ставлення до колишнього глави держави політик пояснив тим, що той не виконав своїх обіцянок.

"Я ображений на Порошенка… Тому що з Порошенком у мене були особисті стосунки, Порошенко мені багато чого обіцяв: повноваження, фінансування проектів, дорогу Одеса – Рені, відкритий митний простір, щоб не було корупції… Тобто він мені збрехав", – розповів Саакашвілі.

При цьому, за словами екс-президента Грузії, на міністра внутрішніх справ Арсена Авакова він зла не тримає.

Одним з перших публічних проявів конфлікту Авакова і Саакашвілі став скандал на засіданні Національної ради реформ 14 грудня 2015 року. У ході словесної перепалки голова МВС облив голову Одеської ОДА водою і жбурнув у нього склянкою. Крім того, військовослужбовці Держприкордонслужби і Нацгвардії, що входять до структури МВС, брали безпосередню участь у видворенні Саакашвілі з України.

12 лютого минулого року Міхеїла Саакашвілі, якого президент Петро Порошенко в липні 2017 року позбавив українського громадянства, видворили з України. Рішення було прийнято на тлі акцій протесту в Києві, які організовував Саакашвілі.

Політика затримали бійці спецпідрозділу ДПСУ в київському ресторані й уже через годину чартерним рейсом відправили до Варшави. 

Після видворення з України ДПСУ на три роки заборонила Саакашвілі в'їзд до країни.

28 травня Володимир Зеленський скасував рішення п'ятого президента Петра Порошенка про позбавлення Саакашвілі громадянства України. Наступного дня Саакашвілі повернувся до України.