Вдова Марія Максакова напередодні річниці вбивства свого чоловіка Дениса Вороненкова дала ексклюзивне інтерв’ю журналістам "1+1". Жінка розповіла, як провела цілий рік під охороною, без підтримки сім’ї і з погрозами від кримінального авторитета Росії, передає Корупція.Інфо

Вона досі не вірить у смерть Дениса, а на могилу приходить із його донькою від першої цивільної дружини-білоруски. Та приїхала, аби допомогти Марії та дізнатися ім’я замовника злочину. Про розкриття вбивство Вороненкова у ГПУ прозвітували ще торік восени, а головним підозрюваним замовником у версії слідства є Володимир Тюрін – кримінальний авторитет і перший чоловік Максакової. 

"Це просто сатана! Тюрін мені ще SMS-ку прислав: "Не сатаній, знай, живи!". Як це розцінювати?", – каже вона.

Із Тюріним вони були в цивільному шлюбі п’ять років та мають двох спільних дітей, які живуть у Москві з батьком-злочинцем. Сина і доньку Марія не бачить уже більше року. "Я зараз заручниця цієї ситуації, як і діти. Він просто переламав усе! У нього був конфлікт із Денисом, цей конфлікт усі прекрасно спостерігали: дзвонив, кричав, вистежував його. Звісно, він ненавидів Дениса. На, а що, не діставайся ж ти нікому", – так коментує ці стосунки вдова російського політика.

У цієї пари було все: слава, гроші, впливові друзі. Вона – відома спадкоємиця оперної династії, він – колишній спецслужбовець і політик, обидва – депутати Держдуми та улюбленці російських таблоїдів, перша закохана пара російських депутатів, які одружилися. 

Популярне: "Менше двох літрів водки не випивала в день…": Геннадій Москаль зробив різку заяву на адресу Савченко

На весіллі спікер Думи Сергій Наришкін співав із нареченою, але в 2016 році все змінилося. Вороненкова звинуватили в корупції та рейдерстві, він утік до Києва, Максакова кинула все і подалася слідом за ним. Україна прийняла депутата, як цінного свідка злочинів режиму Путіна. Вороненков отримав громадянство і почав свідчити про Януковича, ФСБ і фінансування війни Росії проти України. 

"Денис володів величезною кількістю інформації про контрабандні фінансові потоки транскордонні, котрі йдуть між Росією та іншими країнами, в тому числі Україною. Оскільки на таких потоках побудовано фінансування війни на сході, то ця інформація могла спровокувати нові кримінальні справи", – вважає російський опозиціонер Ілля Пономарьов.