Сьогодні українка TAYANNA зробила успішну сольну кар'єру та може похвалитися неабияким визнанням. Кожен її виступ змушує шанувальників переживати цілий спектр різноманітних емоцій: від гострого болю до неймовірної радості. 

Під час виступів зірка усміхається. Схоже, теперішнє робить її щасливою. А от про минуле вона воліє не згадувати.  TAYANNA розповіла, що біль від зради коханого чоловіка досі не може вгамувати. 

Я точно знаю, що я не хочу бути коханкою і точно не хочу переживати зраду… Це я вже пережила, і знаю, як це. Мені зраджували, і не один раз. Мій чоловік. Навіть на сьогодні не можу цього пробачити, хоча разом ми з ним вже давно не живемо, – розповіла співачка.Але не тільки зради стали причиною розлучення. 

"Він на мене піднімав руку. Це, напевно, найбільша рана, яка може бути у жінки… При чому, я досі не знаю, яким чином це все з себе "зчищати". Тому що я займалася різними духовними практиками, медитаціями, але розумію, що до цих пір не звільнилася від цієї болі, від цієї образи. Вона ще в мені живе. І тому у мене є проблеми в знайомстві з чоловіками, бо всередині є образа на них", – зізналася TAYANNA.
 ‡агрузка...