34-річний чоловік наклав на себе руки в столичному секторі Ботаніка.
Трагічний інцидент стався 18 червня. 34-річний чоловік, який орендує квартиру в житловому будинку на Ботаніці, жахливим чином пішов з життя, передає 
Корупція.Інфо     

Житель столиці написав прощальну записку і поклав її на стіл біля свого посвідчення особи. Потім він влаштувався на дивані в положенні напівлежачи, поставивши ноги на підлогу. Чоловік надів на голову пакет і просунув в нього шланг від газового балона.

На наступний день, 19 червня, господар квартири вирішив зажадати від чоловіка оплати за оренду. Однак той не відповідав по телефону. Тоді господар зайшов в квартиру. Там він побачив труп.

Популярне: "Збільшаться вже в липні": Нові пенсії і прожитковий мінімум. На скільки зростуть виплати, та що потрібно знати

Близько 22-ї години господар квартири подзвонив в поліцію і повідомив, що виявив мертвого чоловіка. За викликом приїхали оперативники разом з лікарем. Вони констатували смерть людини.

Як повідомила прес-секретар столичної поліції Наталія Статі, на тілі не було виявлено слідів насильницької смерті. Порушено кримінальну справу, повідомляє canal3.md. Причиною загибелі чоловіка вважають самогубство.