У вбивстві випускниці з Вишнівця Ірини Мукоїди підозрюють 16-річного жителя села Дзвиняча Збаразького району Тернопільської області. Підозрюваного звати Василь. Студент 2-го курсу Вишнівецького училища. Навчається на кухаря, – передає Корупція Інфо

Популярне: “Просився на могилу жертви”: Нові МОТОРОШНІ факти про затриманого підозрюваного у вбивсті 17-річної випускниці. Кров в жилах холоне!

 

"Підозрюваний перебував на святкуванні Дня молоді, як і потерпіла. Пізніше з різними компаніями розпивав спиртні напої. Близько 23:00 знайшов ніж неподалік пошти, який став знаряддям вбивства. Побачивши Мукоїду Ірину, йшов слідом за нею. Потім підбіг і завдав удари. Вона впала, жодних криків чи плачу не було. Він нахилився до неї, зірвав труси, але факту зґвалтування експерти не підтвердили. Цю інформацію підтверджує і підозрюваний, — розповідає заступник прокурора області Олег Галицький. – Можливо, він злякався світла фар автомобілів, які проїжджали повз, тоді ж він сховався за паркан, незабаром знову повернувся до жертви, перебіг на інший бік дороги і втік. Після скоєного був із друзями. Вдома, про те що вчинив, не розповідав".

Вбивство відбулося на тому ж місці, де знайшли труп дівчини, запевняє вбивця.

"Інформація, що від місця події від'їжджав чорний автомобіль іноземної реєстрації, не підтвердилася. Тіло Ірини нікуди не перевозили, – наголосив головний поліцейський області Олександр Богомол. – З відеореєстраторів дізналися, що тіло дівчини пролежало дві години світлового дня. На місці знайшли телефон і ніж, яким завдали два смертельних удари у серце та легеню. Від цих ударів дівчина померла миттєво, за 1-2 хвилини".
Підозрюваного тримають під вартою, без права внесення застави. Чому він це зробив, не говорить. Каже, з потерпілою не був знайомий. Наміри чи мети вбивства нині не встановили.

"Ніхто не подумав би, що такий злочин може вчинити хлопчисько. До того ж на правій руці у нього немає вказівного пальця, а удари завдавав саме цією рукою", – каже Олександр Богомол.

Хлопець зізнався у скоєному.

"Зізнання відбулося перед батьком, зафіксовано на відео. Раніше він свідчив як свідок. Також був присутній на похороні, стояв біля наших працівників, коли мама Ірини плакала, щоб знайшли вбивцю, він сплакнув і сказав: "Так, шкода, знайдете – розстріляйте",— розповів Олександр Богомол.