Українська співачка Тіна Кароль розповіла, як син Веніамін пережив смерть батька Євгена Огіра. Також зірка поділилася, з якими проблемами вона зіткнулася під час розподілу спадщини.

Про це артистка розповіла в YouTube-програмі “Слава +” на каналі “Люкс FM”.

“Веня любить тата. І у нього така пам’ять, у Вені мого, що він мене часом лякає навіть, він може згадати дитинство. І він пам’ятає, що йому говорив тато, які у них приколи були. І взагалі він копія він, якщо чесно “, – каже Тіна.

Співачка також розповіла, як допомогла синові впоратися з втратою батька. Тіна Кароль не придумувала небилиці, а сказала Веніаміну все як є.

“Це травма, найголовніше пояснити, що це не сварка, ніхто не пішов, тебе не кинули, тебе не образили. Як тільки ти починаєш вигадувати казку – полетів, пішов, але обіцяв повернутися … Ось хвороба, ось клітка, ось шлунок , ось причинно-наслідкові зв’язки, ну це я зараз так тобі кажу. Анатомія, книга відкривається. І це все коли відбувається з наукової точки зору – воно все по-іншому “, – поділилася зірка.Тіна Кароль також зізналася, що її чоловік до останнього не планував прощатися з життям, в зв’язку з чим не підписав заповіт. В результаті у співачки досі є проблеми зі спадщиною.

“Женя не хотів йти і він боровся до кінця. Коли він вже не володів своїм тілом, він намагався мозком тримати все в голові. Він намагався мені розповісти, хто і як робив ремонт, де яка проводка, де які відносини, у кого які бартери , хто давав передоплати і хто не давав. І він намагався продавати концерти, а я у нього забрала телефон. […] він настільки не хотів йти, що не подбав про те, щоб підписати заповіт заздалегідь. І я не змогла це зробити за нього. У мене була можливість зробити це його рукою за нього, але я не дозволила цьому статися. І так, я знала, що у мене будуть проблеми, і у мене є проблеми з майном, зі спадклм і т.д. Але для мене ніщо ці проблеми, в порівнянні з честю і моєю любов’ю до нього “, – зізнається зірка.