Соціолог Дмитро Дмитрук поділився своєю думкою щодо шансів Святослава Вакарчука стати новим главою України.

Так, за словами експерта, якщо музикант все-таки зважиться і висуне свою кандидатуру на президентський пост, то він зможе отримати від 2 до 4% голосів.

«Він не увійде ні до першої трійки, ні навіть до п'ятірки. У кращому випадку він зможе зайняти місце десь поруч з кандидатом в президенти Андрієм Садовим. Якщо ж мета – заявити про себе, то досить непоганий хід. Можна не брати участь в президентських виборах, а вміло критикувати основних конкурентів », – зазначив Дмитрук.

Також соціолог пояснив, що багато соціологічні компанії заміряли рейтинг Вакарчука лише до грудня 2018 року. Відзначається, що тоді, був певний спад щодо його персони, тому агентства, складаючи рейтинги, не приймали до уваги Вакарчука.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Нагадаємо, що вчора стало відомо, що лідер групи «Океан Ельзи» під час виступу на заході від Українського інституту в Лондоні заявив, що збирається йти в українську політику.

«Я в ділі, і ви дізнаєтеся більше найближчим часом. Я хотів би навести в українську політику якомога більше нових осіб. Влада сама по собі мене не цікавить », – зазначив музикант, при цьому підкреслив, що втомився від одних і тих же осіб в українському парламенті.