Кум президента РФ Володимира Путіна, глава президентської адміністрації Леоніда Кучми Віктор Медведчук прийшов у велику політику завдяки тому, що йому допоміг позафракційний нардеп, екс-глава Закарпатської ОДА Віктор Балога, передає Корупція.Інфо

Популярне: На Львівщині спалах смертельної інфекції: госпіталізовано п’ятьох дітей

Так, останній зізнався в інтерв'ю в програмі "Гордон", що саме він поступився Медведчуку округом на виборах до Верховної Ради.

"Розумний хлопець, однозначно. Більше того, він у велику політику завдяки Балозі потрапив, тому що, коли йшов на вибори, звернувся по допомогу… Він балотувався по моєму округу так само, як і Григорій Суркіс. Я тоді пішов на вибори мера. Ну, прийшли, попросили: мовляв, ми біля Кравчука, потім біля Кучми… Я поступився, взяли ми цих хлопців у закарпатці, вони багато для області намагалися робити, але потім вирішили, що вони там свої, а ми чужі, тому довелося поставити їх на місце", – розповів Балога.

На питання "Медведчук – талановита людина?" він відповів: "Я вважаю, що так".

За словами Балоги, президент РФ Володимир Путін довіряє Медведчуку через його "стабільні погляди".

"Медведчук як говорив 20 років тому про те, що хоче в СНД і дружити з Росією, так і сьогодні це говорить, поглядів не змінює. Вже за це можна людину поважати. Так, більшість українців ненавидить його, і зрозуміло чому: у нас на сході війна. Але він не зрадник по відношенню до себе і Путіна", – заявив нардеп.