Народний депутат від “Слуги народу” Олександр Дубінський стверджує, що голова Міністерства охорони здоров’я Ілля Ємець сьогодні оголосить про свою відставку, про це ми вже сьогодні повідомляли.

Проте згодом, народний депутат записав ще одне відео, в якому розповів про те, що сам Ємець – хірург із золотими руками, проте менеджер для МОЗ, з нього ніякий.

Окрім того, Дубінський розповів про те, що зробив Ємець, для того аби піти у відставку.
Зі слів нардепа, Ємець взяв тест для Коронавірусу, який вже показував позитивний результат та розіслав всім повідомлення, що він хворий, мовляв він не може працювати і так далі.

Очевидно що в ОП, відразу почались перевірки, адже Ємець контактував буквально зі всіма, нардепами, міністрами з та людьми близькими до президента та і самим президентом.

Коли перевірки на коронавірус пройшли успішно, і тести показали негативні результати, перевірку відправили ще раз до Ємця – тест показав негативний результат, після такої витівки, як зазначає Дубінський – йому показали не двері.

Зазначимо, що зараз ЗМІ повідомляють, що міністр охорони здоров’я Ілля Ємець написав заяву про відставку із займаної посади.

За інформацією співрозмовника агентства, Ілля Ємець сьогодні зранку написав заяву про відставку, водночас повідомивши про це Президента Володимира Зеленського.

Також за словами співрозмовника УНН, станом на зараз Ілля Ємець перебуває на зустрічі з Зеленським, де його, ймовірно, спонукають залишитися в кріслі міністра охорони здоров’я. Наразі заява Іллі Ємця про його відставку не є підписана.

В свою чергу, Верховна Рада може розглянути питання про введення надзвичайного стану в Україні під час позачергового засідання 24 березня.

Зараз Кабмін разом з народними депутатами і РНБО напрацьовують екстрені пакети законопроектів, які покликані не допустити економічного і соціального колапсу в Україні.

За законом, пропозиції президенту про введення надзвичайного стану надає РНБО, але в разі пандемії це може зробити і Кабмін. Зазначається, що саме такий варіант в офісі президента бачать пріоритетним, хоча можливий і варіант з РНБО.

Голова МОЗ України Ілля Ємець звернувся до депутатів Верховної Ради з проханням підтримати введення надзвичайного стану через коронавірус Covid-19.