У Житомирській області розшукують підозрюваного у подвійному вбивстві матері та дочки. Поліція вважає, що злочин скоїв колишній коханий доньки.

Трагедія трапилася рано-вранці у День закоханих. Як розповідають сусіди, вони почули крики з сусіднього двору і викликали поліцію. Однак коли правоохоронці приїхали, то у дворі і в будинку виявили тіла загиблих. Ними виявилися 41-річна Ірина Карпець і її 21-річна дочка Анжеліка. Тіло матері лежало на подвір'ї, а дочки — у старенькій хаті. У дворі поліцейські знайшли і шапку можливого вбивці.

Як повідомили знайомі загиблої дівчини, в день смерті Анжеліка мала їхати до Чехії на заробітки. Це вже була друга її поїздка туди, раніше вона була там восени минулого року. У соцмережі вона поділилася фото з Праги, написала: "Ще день і додому", пише Обозреватель.

Причому вперше Анжеліка їздила до Чехії на заробітки разом із Василем Подорожнім, якого і підозрюють у вбивстві. Але цього разу вона збиралася їхати до Європи вже сама.

Як розповіла подруга загиблої дівчини, з Василем Анжеліка розсталася не так давно, вони зустрічалися близько року.

"Вони розсталися, але він не хотів цього приймати. Я б не сказала, що він її ревнував, але він її переслідував. Ходив за нею всюди, постійно дзвонив. А стосунки у них були звичайними, як і в усіх молодих людей. Сам він спортсмен", — каже дівчина.

Мама Анжеліки була проти їхніх стосунків, оскільки бачила, що Василь ображав її дочку. Та й друзі та інші рідні теж не схвалювали цього.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Судячи з фото Василя, захоплювався він велосипедами, навіть виступав на змаганнях у Житомирі. Кілька років тому він брав участь у велокросі і навіть посів 3-е місце і отримав нагороду "За волю до перемоги". А тренувався Василь у відомого в Житомирі старого тренера.

Ще одна знайома Анжеліки розповіла нам, що і мама, і дочка були дуже хорошими людьми, весь час посміхалися. З рідних у них залишилися бабуся і тітка (сестра мами). Анжеліка дуже любила своїх племінників, у неї є багато фотографій з двома маленькими світловолосими хлопчиськами.

У поліції Житомирської області кажуть, що підозрюваного Василя Подорожнього шукають. Як з'ясувалося, дівчина вже скаржилася правоохоронцям на передбачуваного вбивцю.