“Він пішов цього ранку”. Не стало легендарного телеведучого – коронавірус забрав його. Країна в жалобі: пішла ціла епоха

На 88-му році життя помер відомий американський телеведучий Ларрі Кінг. Журналіст пішов з життя в суботу, 23 січня, в медичному центрі Седарс-Синай в Лос-Анджелесі, куди потрапив на початку цього місяця з коронавірусом.

Сумна звістка з’явилася на сторінці ведучого в Twitter.

“З глибоким сумом Ora Media повідомляє про смерть Ларрі Кінга – нашого співзасновника, ведучого і друга. Він пішов цього ранку у віці 87 років в медичному центрі Cedar Sinai в Лос-Анджелесі”, – йдеться в повідомленні.

У минулому у Кінга неодноразово виникали проблеми зі здоров’ям: журналіст боровся з діабетом, переніс три інфаркти, а в 2017 році пройшов курс лікування від раку легенів.

На здоров’я журналіста також вплинула смерть його дітей. Влітку 2020 року двоє дітей Кінга, 65-річний син Енді Кінг і 52-річна дочка Чайа Кінг, померли з різницею в місяць. У сина ведучого трапився інфаркт, а дочка померла від раку.

Ларрі Кінг зробив величезний внесок у журналістику США, під його початком утворилося кілька популярних телепередач. За свою кар’єру зумів взяти інтерв’ю у безлічі відомих політиків, включаючи Дональда Трампа та Білла Клінтона.

Всесвітню популярність йому принесло ток-шоу Larry King Live, яке він вів на телеканалі CNN протягом 25 років: з 1985 по 2010 рік. А сама передача була занесена в Книгу рекордів Гіннесса як найтриваліше шоу з беззмінним ведучим.

Нагадаємо, 20 січня не стало українського дизайнера Сергія Єрмакова. Що стало причиною смерті 48-річного модельєра до сих пір не повідомляється, але відомо, що останніми роками він сильно хворів .