Помер зірка серіалу «Санта-Барбара» актор Пітер Лікассі. Про це повідомив його друг і колега по фільму «Клоуни-вбивці з космосу» Майкл Сігел 2 вересня. За його даними, актор наклав на себе руки.

За словами Сігела, артист помер 27 серпня.

«Пітер Лікассі програв битву з депресією. Пітер багато років боровся з нею, вважаючи за краще вести дуже закрите життя », – написав Сігел на своїй сторінці в Facebook.

Сігел згадує друга як веселу і обдаровану людину і зазначає, що йому пощастило працювати з ним пліч-о-пліч на сцені протягом 16 років.

Актор народився 1 квітня 1959 року. Кар’єру кіноактора він почав в 1984 році в комедії Cheeseball Presents. Через три роки він зіграв продавця морозива Пітера в хоррор-комедії «Клоуни-вбивці з космосу». Пізніше він з’являвся в декількох епізодах культової мильної опери «Санта-Барбара».

Раніше в червні померла американська актриса Пеггі Поуп, яка також зіграла невелику роль у «Санта-Барбарі». Крім того, Поуп виконувала епізодичні ролі в таких фільмах і серіалах, як «З дев’яти до п’яти», «Сутінкова зона», «Швидка допомога» і «Задуха». Їй був 91 рік.