Один з учасників конфлікту застосував ніж.

У Житомирі комунальники побилися з боржником за електроенергію, якому хотіли відімкнути світло. Захищати свій лічильник чоловік вийшов із ножем, ідеться в сюжеті ТСН.19:30, передає Корупція. Інфо

Мешканець гуртожитка Сергій Куник не приховує, що на словах погрожував працівника ЖЕКу сокирою, але ті продовжували свою роботу біля лічильника. 

Тоді чоловік схопив ніж, а комунальники накинулися на нього, повалили на підлогу і почали бити. 

"Я кажу: зараз тільки тронеш – я тобі руки відріжу. І в цей час удар сильний по голові, я падаю, вони мене давай бити ногами, кулаками – добре, що сусіди повискакували з дверей", – каже постраждалий житель Житомира.

Комунальники хотіли відрізати мешканцю гуртожитку світло. А він із ножем захищав свій лічильник. 

Сусіди чоловіка твердять, що їм постійно приписують борги, а звідки вони беруться, не пояснюють. І це при тому, що мешканці гуртожитку платять за підвищеним тарифом.

Сусіди викликали на місце конфлікту поліцію, але комунальники втекли до її появи. Медики ж діагностували у чоловіка струс мозку та забої обличчя. У ЖЕКу електрик пояснює все самообороною. 

"Вистрибнув із кімнати з ножем, почав різати мені руку. Після цього я його відштовхнув, смикнув руку вниз. Ніхто його не бив ногами. Він розрубав мені вухо – два шви наклали", – твердить електрик ЖЕКу №16 Владислав Журавський.

У різних версіях інциденту тепер розбирається поліція. Там уже відкрили кримінальне провадження. Давати свідчення готові жителі гуртожитку, які переконують, що працівники ЖЕКу не вперше поводяться з ними зухвало. 

"Не попередили, не подзвонили. Навіть якщо ви прийшли, то скажіть, що така ситуація. Ні слова – взяли відрізали і все", – обурена сусідка Лілія Карплюк. 

У гуртожитку твердять, що не мають боргів за електрику, натомість ЖЕК постійно дораховує їм кількадесят кіловат на кожну квартиру – попри показання лічильників. 

За цю електроенергію мешканці платити відмовляються. Не може пояснити, звідки виникають додаткові кіловати й директор комунальної установи Максим Трухній. 

Цим питанням тепер займатимуться у міськраді, а до її рішення боржників світла не позбавлятимуть.